Smile Holding’in interaktif ortağı belli oldu

Doğan Yayın Holding bünyesindeki tüm telekom faaliyetlerini bir araya toplayan, teknoloji ve iletişim konularında yaşamı kolaylaştıran tüm bilişim ve yarı finansal ürün ve hizmetleri, hızlı, ekonomik ve kolay ulaşılır olarak aynı noktadan sunmayı hedefleyen Smile Holding'in interaktif ortağı belli oldu.

23.07.2007 - 17:15 | MediaCat

Doğan Yayın Holding bünyesindeki tüm telekom faaliyetlerini bir araya toplayan, teknoloji ve iletişim konularında yaşamı kolaylaştıran tüm bilişim ve yarı finansal ürün ve hizmetleri, hızlı, ekonomik ve kolay ulaşılır olarak aynı noktadan sunmayı hedefleyen Smile Holding Türkiye’nin önde gelen interaktif teknoloji, tasarım ve danışmanlık şirketlerinden MagiClick’le çalışmaya karar verdi.

MagiClick; Smile Holding, Smile Pratik, ve Smile Dağıtım web sitelerinin ve bu siteler üzerinden sunulacak bayi/ürün ve servis veritabanlarının geliştirilmesinin yanısıra, Smile ve iş ortakları arasındaki iletişim ve iş süreçlerinin daha etkin ve hızlı şekilde gerçekleştirilebilmesini sağlayacak Extranet uygulamasının kurulumunu da üstlenecek.

E-iş ve interaktif pazarlama projelerinde 10 yılı aşkın bir tecrübeye sahip olan ve hızlı büyümesini sürdüren MagiClick bu yıl içerisinde saygın uluslararası interaktif medya ödülleri arasında yer alan Horizon Interactive Awards’da 7 ödül birden kazanma başarısını göstermişti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.