MediaCat

SMG Türkiye’de üst düzey atama

Grup yeni genel müdür yardımcısını seçti.

SMG Türkiye’de üst düzey atama

Starcom Mediavest Groupe Türkiye’de genel müdür yardımcılığı koltuğu Aycan Gömeç Kabatepe’nin oldu. Medya sektöründe 12, Publicis Groupe bünyesindeyse sekiz yılı aşkın bir deneyime sahip olan Aycan Gömeç Kabatepe dün itibarıyla başladığı yeni görevi kapsamında Procter&Gamble dışındaki tüm müşterilere liderlik edecek, raporlarınıysa SMG CEO’su İnanç Dedebaş’a verecek.

SMG Türkiye'de üst düzey atamaBilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi mezuniyetinin ardından ZenithOptimedia’da başladığı kariyeri süresince UM Worldwide’da The Coca-Cola Company ekibinde yer alan ve Mediavest Direktör Yardımcısı olarak görev yapan Aycan Gömeç Kabatepe; Mediavest’teki sekiz yılı boyunca Cadbury, Glaxosmithkline, Avon, Evyap, Emirates, Skoda ve Darty gibi markaların strateji ve medya planlama süreçlerini yönetti.

Aycan Gömeç Kabatepe’nin liderlik takımlarına katılmasından dolayı çok mutlu olduğunu belirten Dedebaş yeni atamayla ilgili şu yorumu yaptı: “Aycan bugüne kadar üstlendiği tüm görevlerde çizdiği strateji ve vizyonu hayata geçirirken en çok liderlik vasıflarıyla öne çıktı. Ekipleri, müşterileri ve diğer tüm paydaşlarımız ile kurduğu güçlü ilişkiler, yeni rolünde de fark yaratacağı en önemli alanlardan biri olacak”.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.