SMG Development kuruldu

Starcom MediaVest Group (SMG) Türkiye, müşterilerine verdiği hizmetleri daha da ileriye götürebilmek amacıyla SMG Development adıyla yeni bir departman kurdu.1Mart 2011'de faaliyet göstermeye başlayan SMG Development’ın başına ise Ferda Tarakçıoğlu Erdem getirildi.

21.03.2011 - 00:00 | MediaCat

Starcom MediaVest Group (SMG) Türkiye, müşterilerine verdiği hizmetleri daha da ileriye götürebilmek amacıyla SMG Development adıyla yeni bir departman kurdu. 1 Mart 2011’de faaliyet göstermeye başlayan SMG Development’ın başına ise Ferda Tarakçıoğlu Erdem getirildi.

SMG Development adıyla kurulan yeni birim, SMG Türkiye’nin büyüme, strateji, ürün ve içerik alanındaki çalışmalarını yürütecek.

 SMG Development’ın Chief Development Officer(CDO) görevine ise Ferda Tarakçıoğlu Erdem getirildi. 14 yıldır iletişim sektöründe görev alan Tarakçıoğlu, 2004 yılından bu yana çalıştığı SMG Türkiye’de, MediaVest Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyordu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.