MediaCat

Sizi anlayan bir sigorta markası

Sompo Sigorta’nın yeni reklam filmi yayında.

Sizi anlayan bir sigorta markası

Sompo Sigorta, müşterilerine ve sigorta sektörüne bakış açısını vurguladığı yeni bir reklam filmi yayınladı.

“Biz sizi anlıyoruz” mottolu filmde Sompo Sigorta çalışanı Tamer’in, çevresinde oluşan beklenmedik durumlara karşı sergilediği duyarlı tutum ve yakınlarına verdiği değer işleniyor. Marka, “İnsan bazı şeyleri önceden göremese de, değer verdiğini göstermek için önlem almalı” söylemiyle hızlı aksiyon alabilen, müşterisine ve çevresine duyarlı, adil yaklaşımını aktarıyor.

Sompo Sigorta Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Özer Şimşek, yeni reklam filmine dair, “Sompo Sigorta olarak, yeni reklam filmimizi yayına almaktan çok mutluyuz. Bu reklam aracılığıyla sigorta sektörüne, müşterilerimize olan bakış açımızın mesajını vermeyi hedefledik. Bizim için asıl olan insan. Biz, geliştirdiğimiz ürünlerde de hizmet yaklaşımımızda da odağımıza insanı alıyoruz. Bizim işimiz sigorta ürünü satmanın çok daha ötesinde. Önceliğimiz, müşterimizi anlamak ve korumak. Bu reklam filminde de bunun altını çizmeye özen gösterdik. Sompo Sigorta kurum kültürümüzde bulunan duyarlılığımız, adil oluşumuz, müşterilerimizle olan samimiyetimiz ve en önemlisi hızlı aksiyon alarak, en çok ihtiyaç duydukları zamanda yanlarında olmamız, bizim en büyük gücümüz” değerlendirmesinde bulundu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.