Sistem 9 Medya çalışanlarından firma reklamı

Türkiye çapında 10.000 adede yakın ekranı olan Sistem 9 Medya; Digital Signage sistemini Türkiye’ye daha etkin tanıtmak amacıyla reklam filmi hazırladı. Reklam filminin senaryosu firma çalışanları tarafından yazılda ve çalışanlar reklamda da rol aldı.

23.06.2011 - 00:00 | MediaCat

Türkiye çapında 10.000 adede yakın ekranı olan Sistem 9 Medya; Digital Signage sistemini Türkiye’ye daha etkin tanıtmak amacıyla reklam filmi hazırladı. Reklam filminin senaryosu firma çalışanları tarafından yazıldı ve çalışanlar reklamda da rol aldı.

Eyüp’te eski İstanbul mahallesinde 1,5 günde çekilen reklam filminde Sistem 9 Medya’nın kurumsal ürünleri mahallenin belirli noktalarına yerleştirilerek dijital ekranların önümüzdeki birkaç yıl içinde hayatımızda yer alacağı ve sağladığı kolaylıklar vurgulandı.

Reklamda birebir çekim anında ekranlar üzerinde yer alan görüntülere yer verilerek çekim gerçekleştirildi. Çekim sonrasında hiçbir şekilde ekran görüntüleri üzerinde photoshop veya efekt uygulamaları yapılmadı. Sistem 9 Medya reklamı, sinemalar ve tematik kanallar başta olmak üzere Pazartesi itibarıyla izleyicilerle buluşmaya başladı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.