MediaCat

Sirena Marine’e yeni pazarlama ve iletişim direktörü

Banu Tekin, pazarlama ve iletişim sektöründeki tecrübe ve birikimini denizcilik dünyasına taşıyacak.

Sirena Marine’e yeni pazarlama ve iletişim direktörü

Sirena Marine’de pazarlama ve iletişim direktörlüğü görevini üstlenen Banu Tekin, pazarlama ve iletişim sektöründeki tecrübe ve birikimini denizcilik dünyasına taşıyacak.

Üsküdar Amerikan Koleji’nin ardından, 1993 yılında İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden mezun olan Banu Tekin, iş hayatına Global Menkul Değerler’de başladı.  Türkiye’nin önde gelen firmalarında pazarlama ve iletişim departmanlarında üst düzey pozisyonlarda görev alan Tekin, Dünya Offshore Şampiyonası iletişim müdürlüğü görevi neticesinde kariyerine New York, Londra ve Milano’da devam etmiş, ardından Doğuş Grubu’nda etkinlik & sponsorluk müdürlüğü ve proje müdürlüğü görevlerini üstlenmişti.

Banu Tekin, 2007 yılında Kıraça Holding’in marin sektöründeki kuruluşu Sirena Marine’de pazarlama müdürü olarak çalışmaya başlamış daha sonra Kıraça Holding’in kurumsal iletişim müdürlüğü görevine atanmıştı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.