Şipşak korku hikâyeleri

ABD'li reklam ajansı MeringCarson, Cadılar Bayramı'nı altı saniyelik bir dizi korku filmiyle kutluyor.

30.10.2018 - 17:12 | Arzu Nilay Kocasu

Şipşak korku hikâyeleri

ABD’de bir reklam ajansı, MeringCarson, yalnızca çocukların değil reklam sektörünün de sevdiği günlerden olan Cadılar Bayramı şerefine özel bir proje hazırladı. Ajansın farklı departmanlarında görev alan farklı çalışanların imzasını taşıyan altışar saniyelik korku filmlerinden oluşan bir internet sitesi hazırlayan ajans, hazırlanan filmler arasından en iyi olanları ödüllendirecek.

Müşterilerinden Visit California için altı saniyelik spotlar hazırlarken başlayan bir beyin fırtınasının sonucunda altı saniyelik korku filmlerinden oluşan bir festival gerçekleştirme kararı alan MeringCarson ekibi, projeye katılanlardan arasından, dileyenlere 50 dolarlık bir bütçe vermiş.

“Bu projenin bize yeni müşteriler kazandırması gibi bir beklentimiz yok” diyor MeringCarson Kreatif Direktörü Kerry Krasts: “Proje bizim eğlenceli yarışlara ve yaratıcı meydan okumalara duyduğumuz sevginin bir göstergesi. Ajans kültürü bizim için gerçekten önemli… Müthiş işlerin en büyük destekçisi ekosistemdir. Bu proje, bu bakış açımızın bir yansıması.”

İki kişinin 500’er dolarlık para ödülünün sahibi olacağı proje kapsamında verilecek ödüllerden biri sektör profesyonelleri tarafından, diğeriyse Sixsecondcinema.com sitesinde sergilenen videolara verilen oylarla belirlenecek.

Kaynak: Adweek

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.