Sıfır kilometre kamyon arkası yazıları

Horoz Lojistik, 65. yılında sıfır kilometre kamyon arkası yazılarını biraraya toplamayı hedefleyen Kamyon Arkası Yazıları Yarışması ile yolların efsanesini arıyor.

25.07.2007 - 14:13 | MediaCat

Horoz Lojistik, 65. yılında sıfır kilometre kamyon arkası yazılarını biraraya toplamayı hedefleyen Kamyon Arkası Yazıları Yarışması ile yolların efsanesini arıyor.

Lojistik sektöründe bu yıl 65. yılını kutluyor olmanın gururunu yaşayan HOROZ LOJİSTİK 65. yıl etkinlikleri kapsamında hayata geçirdiği Kamyon Arkası Yazıları Yarışması ile heyecanını ve gururunu tüm Türkiye ile paylaşıyor. Kimi zaman uzun yolculuklara eşlik eden, hayattan alınmış bir çeşit tercüme, kimi zaman kamyon şoförünün dili, zaman zaman kamyonun kendi sesi… Kamyon Arkası Yazıları…

Kamyon Arkası Yazıları Yarışması, ehliyeti olan, trafik canavarı olmayan, emniyet kemeri takan, çocukken arabanın arka koltuğunda oturan, yayaya yol veren, kırmızı ışıkta geçmeyen tüm söz üstadlarına açık. 15 Ağustos 2007’de sona erecek yarışmanın tek koşulu bugüne kadar hiçbir yerde görülmeyen duyulmayan özgün kamyon arkası yazıları yaratmak.

Daha önce duyulmamış, görülmemiş, kamyon arkası yazılarını biraraya toplamayı hedefleyen yarışma ile Horoz Lojistik’in sosyal paydaşı hatta bir nevi iş ortağı olan kamyon şoförlerinin hayat diline de yeni ifadeler eklenecek.
Yolların efsanesini yaratacak bu yarışma ile dillerde nesilden nesile sizin yazılarınız dolaşırken, kamyon arkaları da yaratıcılığınızla süslenecek. Horoz Lojistik bu yarışma ile lojistik sektörünün geniş kitleler tarafından tanınması ve sektöre olan ilginin de artırılmasını hedefliyor.

Metin Üstündağ’ın Kaleminden Karikatürize Edilen, Sizin Kamyon Arkası Yazınız Olsun !

Yarışma ile biraya toplanacak kamyon arkası yazıları Metin Üstündağ’ın kaleminden karikatürize edilerek bir kitaba dönüştürülecek. Geçmişten günümüze tarihe tanıklık etmiş kamyon arkası yazılarının bugüne kadar duyulmamış, görülmemiş, en güncel kamyon arkası yazıları ile biraraya getirileceği kitap ile benzeri görülmemiş bir eser de yaratılmış olacak.

BU JÜRİ DE ZOR BEĞENİR

Yarışma sonucu biraraya gelen Kamyon Arkası Yazıları, konusunda uzman bir jüri tarafından değerlendirilecek. Bu proje biraya gelen jüri üyeleri şu şekilde:

Nurettin HOROZ / Horoz Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı
Metin ÜSTÜNDAĞ / Karikatürist
Nihat SIRDAR / ALEM FM Program Yapımcısı
Şafak SEZER / Oyuncu
Rahşan GÜLŞAN / Sabah Gazetesi Yazarı
Tamer DİNÇŞAHİN / UND Başkanı (Uluslararası Nakliyeciler Derneği)
Dilşah HOROZ / Gümrük ve Sigorta Broker’ı
Halefşan SÜLEN / LODER Başkanı (Lojistik Derneği)
İbrahim KÜÇÜK / SS 72 No’lu Köseköy Kamyoncular Kooparatifi Başkanı

Nazmi TUNALI / Kamyon Şoförü

ÖDÜLLER SİZİ BEKLİYOR !

Yaratıcılığın sınırlarını zorlayarak Dereceye girenler kasım ayında yapılması planlanan Horoz Lojistik’in 65. yıl kutlama gecesinde yapılacak ödül töreni ile yaratıcılıklarının meyvelerini yiyecekler
Yaratıcılığın doruk noktasına ulaşan kamyon arkası yazısının sahibi 4.000 YTL
İkinciye 2.000 YTL
Üçüncüye ise 1.000 YTL verilecek

İlk 3’ü takip eden 5 kişi de mansion ödülünü alarak Cumhuriyet Altını sahibi olacaklar.

Kamyon Arkası Yazıları yarışmasına katılmak isteyenler başvuru formlarını yarışma afişini gördükleri tün noktalardan ve www.horoz.com.tr ‘den elde edebilecek, isteyenler web sitesinden online başvuru da yapabilecekler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.