Siemens her yerde!

Siemens A.Ş, yeni geliştirdiği intertakif oyunu “Siemens Her Yerde” ile ürün ve hizmetlerini farklı bir platformda tüketicisiyle buluşturuyor!

22.06.2006 - 00:00 | MediaCat

Siemens A.Ş, yeni geliştirdiği intertakif oyunu “Siemens Her Yerde” ile ürün ve hizmetlerini farklı bir platformda tüketicisiyle buluşturuyor! 8 Haziran- 8 Temmuz tarihleri arasında devam edecek olan ve oyuncuların, hayatın değişik alanlarında Siemens ürünlerini bulmaya çalıştıkları “Siemens Her Yerde” oyunu, sokak, F1 pisti, hastane, fabrika ve ev aşamalarından oluşuyor. Her aşamada bir Siemens ürün ya da çözümünün sorulduğu yarışmada oyuncular, Siemens’in o aşama için sunduğu çözümler arasından doğru olanı bulmaya çalışıyorlar. Beş aşamaya da doğru cevap veren yarışmacılar, Siemens’ten televizyon, elektrik süpürgesi, laptop bilgisayar ve kablosuz telefon gibi hediyeler kazanıyor. Siemens’in ödüllü oyununa ww.siemensheryerde.com adresinden ulaşılabiliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.