Show TV, Ulusal Kalite Hareketi’ne katılan ilk televizyon kanalı

Show TV, Ulusal Kalite Hareketi'ne katılan ilk televizyon kanalı oldu. On yedi yıllık...

01.10.2007 - 11:16 | MediaCat

Show TV, Ulusal Kalite Hareketi’ne katılan ilk televizyon kanalı oldu. On yedi yıllık tarihinde bir çok yeniliğe öncülük eden Show TV, tüm yöneticilerinin katılımıyla gerçekleşen imza töreniyle Ulusal Kalite Hareketi’ne ilk adımını attı.

Kalite Derneği ile Show TV arasında düzenlenen ‘Ulusal Kalite Hareketi İyi Niyet Bildirgesi’ Show TV Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep K. Gönenç, Show TV Genel Müdürü Saner Ayar ve Kalite Derneği Genel Sekreteri Hakan Kilitçioğlu tarafından imzalandı.

Kilitçioğlu, imza töreni sırasında yaptığı değerlendirmede Ulusal Kalite Hareketi’ne katılan ilk televizyon kurumu olan Show TV’yi tebrik ederek şunları söyledi : “Ulusal kalite Hareketiyle,Türkiye’de kurumların ürettikleri hizmet ve ürünlerin kalitesini yukarıya çekerek, ülkemizin dünya standardında bir yaşam kalitesine sahip olmasını hedefledik. Show TV’nin Ulusal Kalite Hareketi’ne katılmasından mutluluk duyuyoruz.“

Show TV Yönetim Kurulu Üyesi Gönenç tören sırasında şunları kaydetti:
“Çalışanlarımızla belirlediğimiz kurumsal değerlerimiz arasında, etik, bütünlük, yaratıcılık, yenilikçilik ve Kalite en ön sıralarda yer alıyor. Bu nedenle çıktığımız kalite yolculuğunda başarıya ulaşacağımızdan eminiz. Hedefimiz Avrupa’da kalite ödülü almak.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.