Shop&Miles, 1 kişiyi atmosferin sınırına uçuruyor

Shop&Miles, 1 Haziran - 15 Temmuz tarihleri arasında düzenlediği kampanya ile bir kişiyi...

09.06.2008 - 11:24 | MediaCat

Garanti Bankası’nın THY ile birlikte ilk ve tek mil kazandıran kredi kartı Shop&Miles Card, gerçekleştirdiği kampanya ile yurtiçi ve yurtdışına uçurmanın da ötesine geçiyor.

Shop&Miles, 1 Haziran – 15 Temmuz tarihleri arasında düzenlediği kampanya ile bir kişiyi, özel bir uçuşla atmosferin sınırına kadar uçurarak dünyaya uzaydan bakma deneyimini yaşacatacak.

1 Haziran – 15 Temmuz tarihleri arasında, Shop&Miles kart başvurusu yapan veya Shop&Miles Card’la 50 YTL’lik alışveriş yapan müşteriler, çekilişe katılma hakkı kazanıyor. Dünyada sadece Moskova ve Cape Town’da gerçekleştirilen yüksek irtifa uçuşu, ekstrem ve sıradışı bir deneyim yaşamak isteyen Shop&Miles Card sahiplerini bekliyor.

Çekilişi kazanan talihli, kendi belirleyeceği bir tarihte Güney Afrika’nın büyülü şehri Cape Town’a giderek hem şehri yakından görme fırsatı bulacak hem de gerekli eğitimleri aldıktan sonra yüksek irtifa uçuşunu gerçekleştirecek. “Ölmeden önce yapılması gerekenler” listesinde ön sıralarda yer alan “Edge of Space” yüksek irtifa uçuşu ile talihli kişi, dünya yuvarlağını uzaydan görmesinin yanı sıra, dilerse uçuşun bir bölümünde uçağın kumandasını devralıp dünyanın en gelişmiş savaş uçaklarından birini kullanabilecek.

Kendi alanında her zaman lider olan ve farklı projelere imza atan Shop&Miles, “edge of space”in yanı sıra belirtilen tarihler arasında kampanyaya katılan ve çekilişi kazanan 100 kişiyi Avrupa’ya uçuracak. Çekilişi kazanacak 100 Shop&Miles Card talihlisi, 1 Eylül 2008 – 20 Mayıs 2009 tarihleri arasında diledikleri bir günde, istedikleri bir Avrupa şehrine gidiş-dönüş uçak bileti kazanacak.

Shop&Miles Card sahibi olmak için UZAY yazıp, 3340’a mesaj gönderebilir veya www.shopandmiles.com adresini ziyaret ederek başvurunuzu gerçekleştirebilir ve kampanya hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.