SheMakes değerlendirme kriterleri nelerdir?


SheMakes Projesi, geleceği şekillendirecek endüstrilerde çalışan ya da kariyer hedefleyen 35 yaş altı tüm kadınların başvurusuna açıktır. Farklı endüstrilerin temsilcilerinden oluşan uzman jürimiz başvuruları değerlendirecektir. Değerlendirme sürecinde dikkate alınacak kriterler aşağıdaki gibidir.

İnovasyon: Aday, kariyerine/eğitimine inovatif bir bakış açısı getiriyor. Seçtiği alanda, yenilikçi ve özgün projeler üretiyor.
Hazırlanma Süreci: Aday, başvuru kriterlerindeki tüm koşulları sağlıyor. Paylaşılan özgeçmiş, niyet mektubu ve diğer başarı kayıtları adayın deneyim ve hedeflerini somut ve anlaşılır bir şekilde ortaya koyuyor.
Başarı ve Gelişim: Sunulan veriler, adayın eğitim ve meslek hayatı boyunca istikrarlı bir ilerleme gösterdiğini ortaya koyuyor. Aday, hayata geçirdiği projeler için hedeflenen sonuçlara ulaşmış.
Etki Potansiyeli ve Kapsam: Adayın kariyer/eğitim alanında edindiği başarılar ve hayata geçirdiği projeler diğer alanlar ve insanlar için de pozitif etki ve ilham yaratma potansiyeli barındırıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.