Shell Türkiye’de yatırımlara devam edecek

Royal Dutch Shell CEO’su Peter Voser, Türkiye’deki başarılarından gurur duyduklarını belirterek yatırım konusunda kararlı olduklarını açıkladı

22.03.2011 - 00:00 | MediaCat

Royal Dutch Shell CEO’su Peter Voser, Türkiye’deki başarılarından gurur duyduklarını belirterek yatırım konusunda kararlı olduklarını açıkladı

Shell’in küresel stratejilerini açıkladığı basın toplantısı Londra’da gerçekleştirildi.

Konuşmasında Türkiye’de yakalanan başarıya da değinen Royal Dutch Shell CEO’su Peter Voser, yatırım açısından dikkat çekici bir ülke olan Türkiye’de, Shell & Turcas ortaklığıyla çok başarılı bir operasyon yürüttüklerini ifade etti.  Voser,  “Türkiye’ye her türlü yatırımı yapmaya devam edeceğiz. Çok güçlü ve çeşitlendirilmiş ürünlere sahibiz. Türkiye pazarında rekabete varız ve kendimize güveniyoruz” dedi.

Royal Dutch Shell CEO’su Peter Voser, Shell’in 2011-2012 dönemi stratejik planlarını paylaştığı Londra’daki basın toplantısında, Türkiye’deki başarılarına da yer verdi. Shell’in Türkiye’yi birçok açıdan önemli bulduğunu vurgulayan Voser, dağıtım alanında Shell & Turcas ortaklığından büyük memnuniyet duyduklarını ve 2010 yılında ciddi bir büyüme gerçekleştirdiklerini  belirtti. Türkiye’nin boru hatları dolayısıyla da önemli bir ülke olduğunu hatırlatan Voser,  şunları söyledi:

“Türkiye’nin bundan sonraki büyümede büyük kararlıkla ve güvenle bir yaklaşım izlediğini görüyoruz. Bu yüzden Türkiye yatırım açısından dikkat çekici bir ülke. Türkiye’de çok başarılı bir operasyon yürütüyoruz. Müşterilerimiz, Shell’e güven duyuyor. ”
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.