Shaya yeni mağazalarıyla İstinye Park’ta

Dünyaca ünlü markaları Türkiye’ye getiren Shaya A.Ş., İstanbul’un en yeni alışveriş merkezi İstinye Park’da; Le Pain Quotidien, The Body Shop, Starbucks Coffee, River Island ve Next mağazalarını açıyor

20.09.2007 - 17:49 | MediaCat

Dünyaca ünlü markaları Türkiye’ye getiren Shaya A.Ş., İstanbul’un en yeni alışveriş merkezi İstinye Park’da; Le Pain Quotidien, The Body Shop, Starbucks Coffee, River Island ve Next mağazalarını açıyor.

İstanbul’un yeni alışveriş merkezi İstinye Park, Shaya A.Ş.’nin yeni markalarına ev sahipliği yapacak.

İstanbul’da ikinci mağazasını açacak olan Le Pain Quotidien, kendine özgü dekorasyonu, sıcak atmosferi ve herzaman olduğu gibi birbirinden lezzetli ürünleriyle yeni müdavimlerini yaratacak.

Hem kadınlara hem de erkeklere güzellik ve bakım dünyasının zengin ürün seçeneklerini sunan The Body Shop eşsiz ürünleriyle İstinye Park’ta da müşterilerine hizmet verecek.

Tüm dünyada kahveyi bir yaşam tarzı olarak benimseyenlerin tercihi olan Starbucks Coffee, dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerinden hazırlanan değişik kahve çeşitleri, konforu ve sıcak atmosferi ile alışveriş yorgunları için keyifli molaların vazgeçilmez adresi olmaya devam edecek.

Hızla büyüyen Next, İstinye Park’ta açtığı yeni mağazasında kadın ve çocuk modasını geniş seçeneklerle sunmaya devam edecek. Süprizlerle dolu İstinye Park mağazası, Next’in İstanbul’daki üçüncü, Türkiye’deki altıncı mağazası olacak.

Kadın ve erkek giyiminin şık adresi River Island çarpıcı ve iddialı koleksiyonlarını İstinye Park’ta da moda tutkunlarıyla buluşturacak. River Island, İstinye Park mağazasıyla İstanbul’a üçüncü, Türkiye’ye ise beşinci mağazasını açmış olacak.

Bilgi için:
Esra Zincirkıran – İnanç Mısırlıoğlu
Global Tanıtım 0 212 270 52 32
esra.zincirkiran@globaltanitim.com
inanc.misirlioglu@globaltanitim.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.