Sharapova ve Kobe Bryant aynı filmde

Nike ve (RED)’in Afrika’daki HIV/AIDS'le mücadele konusundaki benzersiz işbirliğine destek çerçevesinde, Didier Drogba, Andrei Arshavin, Clint Dempsey....

01.02.2010 - 00:00 | MediaCat

Nike ve (RED)’in Afrika’daki HIV/AIDS’le mücadele konusundaki benzersiz işbirliğine destek çerçevesinde, Didier Drogba, Andrei Arshavin, Clint Dempsey, Denilson, Marco Materazzi, Javier Mascherano, Fabio Cannavaro’dan oluşan ünlü futbolcular ile Maria Sharapova ve Kobe Bryant Nike’ın yeni filminde bir araya geldi.

Ünlü sporcular tüm dünyadaki taraftarları “Lace Up Save Lives” kampanyasına katılmaya teşvik ediyorlar. Premier League’in rakipleri Drogba ve Arshavin ile Serie A rakipleri Materazzi ve Cannavaro birbirlerinin kramponlarının bağcıklarını bağlayarak saygı gösterisinde bulunuyor. Tüm diğer oyuncular kampanyaya desteği teşvik etmek için RED bağcıklarını farklı şekillerde kullanırken Maria Sharapova ve Kobe Bryant da kendi yorumunu katıyor.

Premier League’de ve Afrika Milletler Kupası’nda (RED) bağcıklar kullanan Nike’ın dünyaca ünlü elçisi Chelsea ve Fildişi Sahili’nin forvet oyuncusu Dider Drogba konuyla ilgili şunları söylüyor:

“Film çekimi çok eğlenceliydi, ancak hepimiz Afrika’daki HIV ve AIDS probleminin ciddiyetinin farkındayız, bu oraya gittiğimde bizzat şahit olduğum bir problemdi. Belki de insanlar AIDS’in tedavi edilebilir bir hastalık olduğunun farkında değiller ve bizler tüm dünyadaki oyuncuları ve taraftarları bu bağcıklar aracılığıyla cesaretlendirmeyi ve bu hastalıkla mücadeleye yardımcı olmayı diliyoruz."

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.