Sevgililere aşklarını billboard’a taşıma fırsatı

Vestel, Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı www.ilanetaskini.com internet sitesinde, sevgililere aşklarını billboard’a taşıma fırsatı sunuyor

10.02.2010 - 00:00 | MediaCat

Vestel, Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı www.ilanetaskini.com internet sitesinde, sevgililere aşklarını billboard’a taşıma fırsatı sunuyor. 11 Şubat tarihine kadar www.ilanetaskini.com adresine girerek, sitede tanımlanmış özel grafik uygulamalarıyla sevdiği kişiye aşkını en iyi anlatacak tasarımı oluşturanlar, aşklarını billboard’a taşıma şansını yakalıyor.

Site ziyaretçileri zemin, çerçeve, şekil, metin gibi sitede tanımlı grafik uygulamalarını kullanarak aşkını anlatan tasarımı yaptıktan sonra, billboard’un asılmasını istedikleri şehri ve yeri seçiyor. Site ziyaretçilerinin oylarıyla belirlenecek tasarımlar 14 Şubat Sevgililer Günü’nde, Türkiye genelinde 41 ilde seçilmiş billboard’larda yerini alacak.

www.ilanetaskini.com sitesi Sevgililer Günü’nde sevdiği kişiye hoş bir sürpriz yapmak ve aşkını binlerce kişiye duyurmak isteyen herkese açık.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.