Sevgi tüm yaraları iyileştirir

Vicks, uzun soluklu #TouchOfCare kampanyasına bir anne ve oğlunun hikâyesiyle devam ediyor.

14.03.2019 - 11:02 | Arzu Nilay Kocasu

Sevgi tüm yaraları iyileştirir

P&G markalarından Vicks, sevgi ve ilginin iyileştirici gücüne odaklanan uzun soluklu #TouchOfCare kampanyasına yeni bir reklam filmiyle devam ediyor.

HIV ile doğduğu için ailesi dahil kimse tarafından istenmeyen bir çocuk ile ona annelik eden bir kadının dışlanma ve kötü muameleye karşı hayatta kalma çabalarını anlatan reklam filmi Publicis Singapur imzası taşıyor.

Publicis Singapur CCO’su Ajay Vikram kampanyayı “Markalar diyalog ve etki yaratma gücüne sahip ancak iletişim kampanyalarında hakikati yansıtmaları için onlara ilham veren şey, sıradan insanların gündelik yaşantıları. Bir insanın bir başka yaşamı, bir başka insanı hissetmek ve onunla ilgilenmek uğruna akla gelebilecek tüm sınırları aşmaktaki olağanüstü becerisi Vicks’in Touch of Care kampanyasına pek çok coğrafyada ilham vermeyi sürdürüyor” sözleriyle açıklarken, P&G Filipinler Pazarlama Direktörü Lester Estrada reklam filmini şöyle yorumluyor:

“Touch of Care kampanyası kapsamında tutkuyla yapmaya çalıştığımız şey, sevgiye dair güçlü hikâyeler anlatmak. Agnes’in hikâyesi bizi ta en başından yakalamayı başardı ve sorunlara göğüs geren bir anne ile oğlunun bu duygu yüklü hikâyesini dünyayla paylaşmak istediğimizi hissettik. Vicks, sevgi ve ilginin gücünü onurlandırıyor çünkü bunu yapmayı seçersenz, bir başka insanın hayatını değiştirmeye ve iyileştirmeye katkıda bulunursunuz.”

KÜNYE

  • Reklamveren: Vicks
  • Reklam Ajansı: Publicis Singapur
  • Yapımevi: Elastic Films & Provill
  • Yönetmen: Alan Harca
Kaynak: The Stable

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.