Serimaj’dan yeni ürün: ‘Rights Ready’

Serimaj, Getty Images’in dünyada ilk kez uygulamaya başladığı Rights Ready görsel lisanslama modelini Türkiye’de müşterilerinin kullanımına sundu.

24.11.2006 - 00:00 | MediaCat

Global ölçekte yapılan kapsamlı tüketici araştırmalarının sağladığı bilgilerle geliştirilen Rights Ready; Rights Managed ve Royalty Free lisanslama modellerinin en avantajlı yönlerini bir araya getiren ve pazarda benzeri olmayan bir lisanslama modeli.
Rights Ready modelinde, görsel kullanım süresi 10 yıl. Kullanım parametreleri esnek ve geniş bir alanı kapsayacak şekilde tanımlanmış. Zaman içerisinde genişleme potansiyeli olan Reklam Kampanyaları için görseller tekrar lisanslanmadan kullanılabilmekte. Rights Ready’de reklam ve haber amaçlı kullanımlar ile şirket içi kullanımlara göre tasarlanmış, sabit fiyatlı 8 ayrı kullanım kategorisi belirlenmiş.
Rights Ready için oluşturulan “Riser” görsel koleksiyonu; en yüksek yaratıcı seviyede geniş konu çeşitliliğini bir araya getirmekte. Riser, başlangıç olarak ise 80.000 yüksek kalitede görsele sahip.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.