Selva, dört nesli Babalar Günü’nde buluşturdu

Selva Gıda, Babalar Günü’nde 18 ile 100 yaş arasında olan dört nesli bir araya getirdi. Selva Gıda Genel Müdürü Mehmet Karakuş, dedesi, babası ve oğluna Babalar Günü için makarna pişirdi.

15.06.2012 - 00:00 | MediaCat

Her yılın Haziran ayının üçüncü haftası olarak kutlanan Babalar Günü’nde Selva Gıda Genel Müdürü Mehmet Karakuş, bu yıl Babalar Günü’nde babası ve oğluna makarna ziyafeti sundu.
 
Kendi elleriyle hazırladığı makarnaları dört nesle tattıran Karakuş, “Dört neslin bir arada olmasının sırlarından biri de sağlıklı beslenmeye verdiğimiz önemdir.  Makarnayı da severek yiyoruz. Günün her anı tüketilebilecek pratik bir yemek olan makarna bugün artık uzmanlar tarafından da sağlıklı bir besin olarak öne çıkarılıyor. Türk mutfağının en eski yemekleri arasında yer alan karbonhidrat zengini makarnanın dengeli ve sağlıklı beslenmede büyük önem taşıdığı beslenme uzmanlarınca da kabul ediliyor” dedi.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.