Selpak’tan Adem’li ve Havva’lı reklamlar

Piyale Madra'nın ünlü "Ademler ve Havvalar" karakterleri bu sefer Selpak

24.12.2007 - 11:44 | MediaCat

Piyale Madra’nın ünlü “Ademler ve Havvalar” karakterleri bu sefer Selpak Sensitive mendille bütünleşecek. Günlük hayatı ve kadın-erkek ilişkilerini konu alan çizgi bantlar televizyon reklam kuşaklarının yanı sıra basın ilanlarında da yer alacak. RPM/Radar yaratıcı ekibi tarafından hazırlanan ve İmaj TV’nin hareketlendirdiği reklam filminin ikincisi ise bayramdan sonra ekranlarda görünecek.


Hapşırıklı Havva

Selpak’ın getirdiği teklif üzerine kalemi eline alan Madra, reklam filmlerinin konusu hakında “Tabii ki aşk meşk işleri” açıklamasını yapıyor. İlk reklam filmindeki “Havva – Ha ha haa hapşuuuuuuu!… Adem – Çok yaşa…Havva- Sen de gör. Adem – …. Görüşücez yani !?” dialogu da serinin devamı hakkında ipucunu veriyor.

Daha önce NTV’de “Ademler ve Havvalar” ve TRT’de “Piknik” çizimleriyle ekrana çıkan Madra, Selpak projesinin de esprili bir animasyon olduğunu söylüyor. Her ne kadar animasyonun karikatürün yerini tutamayacağını söylese de Madra, “Başarılı bir çalışma olduğu zaman çizimleri canlı olarak görmek çok heyecan veriyor” diyor. Karikatürde her bakanın kendi içsel durumuna göre farklı yorumlar yapabilmesini kendi adına daha zevkli bulan Madra, Selpak reklamlarında da aynı noktaya dikkat ettiğini ve izleyenlerin esprileri içselleştirebileceğini ifade ediyor.

Kaynak: Referans

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.