MediaCat

Selfie çılgınlığında son nokta: Selfie tostu

ABD’li kızarmış ekmek makineleri üreticisinden ilginç girişim.

Selfie çılgınlığında son nokta: Selfie tostu

Dijital fotoğraf makineleri sayesinde popülerliğini yitirmeye başlayan fotoğraf baskıları, akıllı telefonlarla birlikte artık anlamını iyice yitirdi. Hemen herkesin fotoğraf albümünü bilgisayarında, sosyal ağlarda ya da bulut bilişim üzerinden hizmet veren servislerde sakladığı günümüzde fotoğrafların fiziksel kopyaları artık kimseyi ilgilendirmiyor gibi görünüyor. ABD‘li kızarmış ekmek makineleri üreticisi Vermont Novelty Toaster Corporation‘ın selfie’lerden ilham alan girişimi bu durumu kısmen de olsa değiştirecek gibi görünüyor.

Kahvaltıları daha eğlenceli hale getirmek için ekmekleri özel desenlerle kızartan makineler tasarlayan marka son olarak portföyüne “Selfie Toaster”ı ekledi. Yüzlerinin eriyen tereyağını emdiğinde alacağı şekli merak eden ya da sevgilisinin kahvaltıda dahi başka bir şey düşünmemesini isteyen ABD’liler selfie tost makinesine kargo dâhil 75 dolara ulaşabiliyor.

Henüz uluslararası gönderim yapmayan firma buna gerekçe olarak ABD’de kullanılan 120 V ve 60 Hz şebeke elektriğinin dünyanın geriye kalanı ile uyumsuz olmasını gösteriyor.

Selfie çılgınlığında son nokta: Selfie tostu

Kaynak: Design Taxi

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.