Sektörün yıldızlarıyla tanışma imkânı

Brand Week Istanbul konuşmacılarıyla yeni bir etkileşim noktanız var.

12.11.2015 - 13:44 | Tuğba Özögretmen

brand week istanbul konuşmacılarıyla tanışma imkânı

Bu yıl Brand Week Istanbul’un heyecan verici yeniliklerinden biri de konuşmacılarla tanışıp birebir sohbet etme fırsatına sahip olacağınız MediaCat Networking Alanı. Kısacası Brand Week Istanbul katılımcısıysanız, konuşmacılarla interaktif bir ortamda bir araya gelmek düşündüğünüzden çok daha kolay olacak.

Fuaye alanında yer alacak olan MediaCat Networking Alanı, sektörün dünyaca ünlü yüzlerini katılımcılarla bir araya getirecek. Sorularınızı yanıtlamak ve karşılıklı fikir paylaşımında bulunmak üzere MediaCat Networking Alanı’nda misafir olacak isimler arasında Samsung Elektronik Baş Mühendis ve Tasarımcısı, İnteraktif Grup Yöneticisi Jinha Lee; Dentsu Inc. Executive Planning Director Koichi Yamamoto; R/GA Londra Teknoloji Direktörü Anthony Baker; AND Consulting Direktörü Advait Dikshit, Jam3 Kreatif Direktörü ve Kurucu Ortağı Pablo Vio ve Jam3 Yönetici Ortağı Marc McQuillan yer alıyor. Sahnede yapacakları sunumların ardından MediaCat Networking Alanı’na gelecek olan daha birçok sürpriz isimle tanışma fırsatını kaçırmayın!

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.