MediaCat

Sektöre yeni ajans!

Sektörün yeni oyuncularından Paprika İletişim, 360 derece entegre pazarlama İletişimi alanında hizmet vermek, pazarlama iletişimi stratejileri belirlemek üzere, üç ortak tarafından kuruldu.

Sektöre yeni ajans!

Sektörün yeni oyuncularından Paprika İletişim, 360 derece entegre pazarlama iletişimi alanında hizmet vermek, pazarlama iletişimi stratejileri belirlemek üzere, üç ortak tarafından kuruldu.

Paprika İletişim, kurumsal iletişim, medya iletişimi, marka iletişimi, finansal iletişim, kriz yönetimi, lobby faaliyetleri, sürdürülebilirlik raporlaması, kurumsal sosyal sorumluluk yönetimi, uluslararası halkla ilişkiler, iç müşteri iletişimi, lüks ve sanat iletişimi gibi hizmetler verecek.

Think Experiential Marketing Ajans başkanı Genco Alp, iletişim sektörünün deneyimli isimlerinden İlkin Karataş ve Pure New Medya Ajans başkanı Burak Gözalan’ın ortaklığında kurulan Paprika İletişim ‘One-Stop Shop’ felsefesi ile müşteri ihtiyaçlarını ve beklentilerini tek bir çatı altında toplamayı ve bu sayede müşterilerine her anlamda tasarruf sağlamayı hedefliyor.
 
Paprika İletişim’in stratejik iletişim danışmanlığını üstlendiği kurum ve markalar arasında TAV Holding bünyesinde BTA, Tav Airport Hotel ve Cakes&Bakes, Amplio Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı, SGS Supervise Gözetme Etüd Kontrol Servisleri, POLSAN, POLTEK , ABM Business Project Management,  Playmotion, Turkuazoo Sualtı Dünyası, Bacardi MARTINI bünyesinde Bacardi, Martini, Grey Goose, Bombay Sapphire, Dewar’s, Eristoff, LUX Lounge&Dancing, Roberto Bravo, İstanbul Fashion Week, Rana & Berna Canok, Güven Kuruyemiş, Zerger by Nesrin Dugan bulunuyor.
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.