Sektöre kedi ayarı

Kedi, biraz daha kedi!

16.06.2016 - 11:19 | Arzu Nilay Kocasu

Alman süpermarket ve indirim mağazaları zinciri Netto Marken hedef kitlesini kapılarından içeriye sokmak için ürünlerinin ne kadar taze, fiyat politikasının ne kadar müşteri dostu olduğunu söyleyebilirdi. Ancak bu kadar “detayın” kimde markaya karşı ne kadar sempati uyandıracağını kestirmek biraz riskli olabilir. Herkesin Netto Marken’i “gerçekten” sevmesini sağlayacak çok daha kesin bir yol dururken insanları kataloglar ve ürünlerle boğmak niye?

Kedi ile pirinç izlemek arasında bir seçim yapması gereken pek çok insanın tercihini kedilerden yana kullanacağı malum. Hal böyle olunca Netto Marken’in yeni reklamında başrolü ürünleri yerine internet aleminin en kıymetli varlıklarından biri olan kedilere vermesini garipsememek lazım… ve bu videosuyla 10 günden kısa bir sürede YouTube’da 6 milyonu aşkın bir izlenme rakamına ulaşmayı başarmasına şaşırmamak gerekiyor.

Bir grup kedinin “No No No Cat”, “Paws-in-the-Air Cat”, “Maru the Japanese box-loving cat”, “Keyboard Cat” ve “Cats afraid of cucumbers” gibi artık kedili paylaşımlarda birer mihenk taşı olmuş videolardan ilhamla Netto Marken’in koridorlarında alışveriş yaptığı reklam filmi Jung von Matt imzası taşıyor.

Merak edenler için, reklam filminin kamera arkası görüntüleri aşağıda.

KÜNYE
Reklamveren: Netto Marken
Reklam Ajansı: Jung von Matt

Kaynak: The Stable

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.