SecretCv viral videoları izlenme rekorları kırıyor

Sosyal medyaya yönelik çalışmalarını hızlandıran Secretcv’nin “Doğru işte misiniz?” başlıklı viral videoları, kısa zamanda ilgi gördü

24.08.2011 - 00:00 | MediaCat

Sosyal medyaya yönelik çalışmalarını hızlandıran Secretcv’nin “Doğru işte misiniz?” başlıklı viral videoları, kısa zamanda ilgi gördü. “Muhteşem Piyanist” videosu sadece iki haftada 1 milyon 400 bine yakın kişi tarafından izlenirken, “Boyacının Böylesi” adlı video bir ay içinde 1 milyon 200 bini aşkın kişi tarafından izlenerek toplam 2 milyon 565 bin izleyiciye ulaştı. Hayatın seçimlerden ibaret olduğunu anlatan videolara çok yakında yenilerinin ekleneceği belirtildi.

Sosyal medyanın gücünden İK sektörü de yararlanacak

Türkiye’de son birkaç yıldır sosyal medyanın yaygınlaşmasıyla birlikte farklı sektör ve büyüklükteki şirketler de bu mecralarda yer almaya ve sosyal medyanın gücünün farkında olarak bu alanları aktif bir şekilde kullanmaya başladı. Facebook, Twitter, Linkedin, Friendfeed ve Youtube gibi kanallarda yürüttüğü çalışmalarla uzun bir zamandır sosyal medyanın içinde olan Secretcv, çalışan veya iş arayış sürecinde olan kişiler için iş yaşamına yönelik güncel konu ve istihdam olanaklarından haberdar olabilecekleri, komik ve eğlenceli paylaşımlarla keyifli vakit geçirebilecekleri alanlar yaratıyor.

Yayınladıkları viral videolarla, sosyal medya takipçilerine iş hayatıyla ilgili küçük ipuçları verirken, gülümsemelerini de sağlamayı amaçladıklarını söyleyen Secretcv.com Genel Müdürü Okan Tütüncü sözlerine şöyle devam etti: “İlk etapta ‘Doğru işte misiniz?’ konseptiyle temmuz ayından bu yana yayınladığımız ‘Boyacının Böylesi’, ‘Muhteşem Piyanist’ ve yeni yayına aldığımız ‘Katibime modern de ofis ne güzel yaraşır!’ videolarımızla adaylarımızın çalışmak istedikleri veya niteliklerine uygun olan işlerde olup olmadıklarını sorgulamalarına yardımcı olduk ve ciddiyetle yaklaştığımız iş yaşamına esprili bir açıdan bakmalarını sağladık. Yakında farklı konseptlerle çekilmiş ve yine mizahi öğeler taşıyan viral videolarımızla insan kaynakları alanında yeni izlenme rekorları kırmayı istiyoruz.”

Viral kampanyaları http://www.mediacatonline.com/Home/HaberDetay?haberid=52693 adresinden izleyebilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.