Science dergisi Abbott’u en iyi işverenler arasında gösterdi

Abbott Science dergisinin “2011 Top Biopharma Employers” anketinde en iyi 20 işveren arasında gösterildi

04.10.2011 - 00:00 | MediaCat

Abbott Science dergisinin “2011 Top Biopharma Employers” anketinde en iyi 20 işveren arasında gösterildi. Anket, yenilikçi şirket çalışanları arasında yıllık olarak yapılıyor ve 23 özelliğe dayanarak en iyi işverenleri belirliyor.

Abbott’un İlaç, Araştırma ve Geliştirmeden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Abbott Bilimsel Yönetim Kurulu Başkanı Dr. John Leonard, “Başarısı bilim adamlarına dayanan bir sağlık kuruluşu olarak, Science dergisinin en iyi işverenler listesinde yer almaktan onur duyuyoruz. Gücünü çeşitliliğinden ve yaratıcılığından alan, dünya genelinde hastalar için anlamlı sonuçlar üretmek üzere yenilikçi düşünceyi teşvik edip ödüllendiren bir bilimsel organizasyon kurmak için çok çalıştık.” dedi. Yapılan ankette Abbott’un en iyi üç özelliği “Yüksek öneme sahip, kaliteli araştırmalar yürütmek, sosyal sorumluluk üstlenmek ve çalışanlarına saygı göstermek” olarak ortaya çıktı.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.