Saydam PR’a yeni müşteri ilişkileri direktörü

9 yıllık ekonomi muhabirliğinin ardından 2002 yılında, iletişim danışmanlığı alanına geçen...

16.09.2008 - 17:08 | MediaCat

9 yıllık ekonomi muhabirliğinin ardından 2002 yılında, iletişim danışmanlığı alanına geçen Süheyla Akbulut, Bersay İletişim Grubu bünyesinde yer alan Saydam PR’da Müşteri İlişkileri Direktörü oldu. Bu görevi öncesinde Kolay İletişim’de medya ilişkilerinden sorumlu bölüm başkanlığı görevini yürüten Akbulut, 2005-2006 yılları arasında ise yine Saydam PR’da görev yapmıştı.

Süheyla Akbulut 1994 yılında başladığı gazetecilik kariyeri boyunca sırasıyla Ekonomist Dergisi, Para Dergisi, AD Business Dergisi, Makro Ekonomi Dergisi ve Hürriyet Gazetesi Ekonomi Servisi’nde görev yaptı. Süheyla Akbulut, Ekonomist Dergisi’nde görev yaptığı 1994-1996 yılları arasında; Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden (TİM) “İhracat Haber Ödülü”, 1996-1998 yılları arasında görev yaptığı Para Dergisi’nde ise İzmir Ticaret Borsası’nın düzenlediği 5. Basın Yarışması “inceleme-araştırma” dalında birincilik ödülünü aldı.

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü Mezunu olan Süheyla Akbulut, İletişim Danışmanlık Şirketleri Derneği “İDA Stratejik İletişim Eğitim programı” ve Bahçeşehir Üniversitesi Siyaset Okulu sertifikalarına sahip.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.