SAS Türkiye, Kuzey Afrika ve Orta Asya’ya yeni genel müdür

Gökhan Nalbantoğlu, SAS Türkiye, Kuzey Afrika ve Orta Asya ülkelerini kapsayan 30 ülkeden sorumlu genel müdür olarak atandı.

24.01.2012 - 00:00 | MediaCat

2009 yılı Kasım ayında SAS Türkiye’de Genel Müdür olarak göreve başlayan Gökhan Nalbantoğlu, SAS Türkiye, Kuzey Afrika ve Orta Asya ülkelerini kapsayan 30 ülkeden sorumlu genel müdür olarak atandı.

Çalışma hayatına 1992 yılında Siemens Nixdorf’ta başlayan Nalbantoğlu, 1996 yılında HP’ye katıldı. Nalbantoğlu 14 yıllık süreç içerisinde Türkiye, EMEA ve MEA bölgelerinde satış, pazarlama ve ürün yönetimi alanlarında yönetici ve üst düzey yönetici görevlerinde bulundu. HP’deki görevinin önemli bir kısmını Almanya’daki EMEA merkezinde yürüten Gökhan Nalbantoğlu 2003 yılında Fransa’daki INSEAD Üniversitesi’nde üst düzey yönetici programını tamamladı. Gökhan Nalbantoğlu Boğaziçi Üniversitesi’nden Elektrik Elektronik Mühendisliği lisans ve Endüstri Mühendisliği yüksek lisans derecelerine sahip.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.