MediaCat

SAS Business Analytics Series Füturist Mike Walsh’ı ağırlayacak

Bu yıl dördüncü kez düzenlecek olan SAS Business Analytics Series 2012 İstanbul organizasyonu; 21 Mart 2012, Çarşamba günü İstanbul Swissotel’de gerçekleşecek.

SAS Business Analytics Series Füturist Mike Walsh’ı ağırlayacak

Bu yıl dördüncü kez düzenlecek olan SAS Business Analytics Series 2012 İstanbul organizasyonu; 21 Mart 2012, Çarşamba günü İstanbul Swissotel’de gerçekleşecek. SAS Business Analytics Series 2012 Istanbul etkinliğinde, Dijital Gelecek, Sosyal Medya Fırsatları, Analitik Çözümler ve veri analizinin iş kararlarını nasıl etkileyeceği konuşulacak.

Geleceği sadece anlamaya yönelik değil, iş stratejilerini de bu yönde şekillendirmeye ve vizyon oluşturmaya yardımcı olacak bir konuşma yapacak olan Walsh, sosyal medya fırsatlarını, dijital geleceği ve veri analizi ile iş kararları arasındaki bağı anlatacak.

SAS Business Analytics Series 2012 İstanbul’un bir diğer konuğu ise SAS EMEA ve AP Center of Excellence Genel Müdürü Shekhar Iyer. Iyer, SAS çözümlerinin Türkiye’deki büyük kuruluşlardan bazılarını nasıl değiştirdiğini, rekabeti ustaca nasıl yönettiklerini, karmaşık işletme sorunlarına SAS ile nasıl çözüm bulduklarına değinecek.

 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.