MediaCat

“Türk bankacılığının teknolojik düzeyi çok yüksek”

Sardis Ödülleri Jüri Başkanı Akın Öngör, finans sektörünün bugününü ve Sardis’i anlattı.

“Türk bankacılığının teknolojik düzeyi çok yüksek”

Finans sektörü; inovasyon, pazarlama başarısı ve dijital dönüşüm konularında, son yıllardaki öncü ve yenilikçi çalışmalarıyla başarılı bir performans sergiliyor. Bu başarıları kutlamak üzere bu yıl ilk kez Kapital Medya tarafından hayata geçirilecek Sardis Ödülleri, ürün ve hizmet inovasyonundan dijital pazarlamaya, müşteri deneyimi ve etkileşiminden ekosistem stratejisine, inovatif hızlandırma ve kuluçka programlarından kurum içi inovasyona, entegre iletişimden pozitif sosyal etkiye ve kurumsal iletişime dek pek çok kategorideki yenilikçi projeleri değerlendirecek. Başvuruları 28 Ağustos’a kadar devam eden Sardis Ödülleri sahiplerine 26 Eylül’de kavuşacak.

Finans sektörünü yenilikçi bir perspektifle değerlendirecek olan Sardis Ödülleri’nde jüri başkanlığını Akın Öngör yürütüyor. Öngör, 80’lerde Pamukbank’ta üst düzey yöneticilik kariyerine başlamış ve henüz 2000’lere gelmeden Garanti’nin CEO koltuğunda, bankanın dönüşümüne önderlik etmiş bir isim.

Bankacılık sektörünün duayenlerinden Öngör, finans sektörünün dönemsel dinamiklerini, inovasyon ayağındaki başarı grafiğini, Sardis Ödülleri’nin önemini ve ekosistem stratejisine dair görüşlerini paylaştı.

Sardis Ödülleri’ne başvuru yapmak ve organizasyona dair tüm detaylara ulaşmak için Sardisawards.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.