Sappi Avrupa’da yılın basımcısı yarışması için yeni bir ödül tanıttı

Kaplanmş kağıt üretiminde dünya lideri olan Sappi, Avrupa'da yılın basımcısı (matbaacısı) yarışması için...

12.03.2009 - 16:25 | MediaCat

Kaplanmş kağıt üretiminde dünya lideri olan Sappi, Avrupa’da yılın basımcısı (matbaacısı) yarışması için yeni ve muhteşem bir ödül tanıttı.

Ödülün ismi “BlueGreen”(MaviYeşil). Konusu her ne olursa olsun, iyi bir sebebi vurgulayan basılmış en seçkin eserlere verilecek.

Sappi’nin baskının toplumu şekillendirme gücünü destekleyen bir başka çalışması da ‘Ideas that Matter’ (önem taşıyan fikirler) ismini taşıyor. Katılımcılar ve kazananlar BlueGreen ödülüne aday gösterilebilecek.

Sappi Fine Paper Avrupa’nın pazarlama sorumlusu Manue Gheysen’e göre yarışmanın yeni görünüşü Sappi için çok manidar ve firmanın sürdürülebilirlik ve sosyal sorumluluk taahütleri ile aynı çizgide. Gheysen: ‘Umarız ki bu yeni ödül katılımcı sayısını arttırır ve basımcıların sürdürülebilir kalkınma prensiplerini işlerine adapte etmeleri için onlara ilham verir.’ dedi.

Son başvuru tarihi 31 Ocak 2010 olmasına rağmen 150’nin üzerinde başvuru gelmiş. Basımcılar en yakın Sappi ofisine giderek başvuruda bulunabilirler. Yeni formatındaki ilk ödül töreni 2010 da Cek Cumhuriyetinde yapılacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.