SAP Türkiye’den global atama

SAP MENA'da pazarlama direktörü olarak görev alacak isim belli oldu.

06.09.2017 - 10:31 | MediaCat

SAP Türkiye'den global atama

Dünya çapında 87 binden fazla çalışanı ile kurumsal uygulama ve yazılım alanında faaliyet gösteren SAP’nin Orta Doğu ve Kuzey Afrika Bölgesi ayağı SAP MENA’nın Pazarlama Direktörlüğü görevine, 2010 yılından bu yana SAP Türkiye Pazarlama Direktörü olarak görev yapan Erdem Aksakal atandı. Aksakal, SAP MENA’da etkinlik, sponsorluk yönetimi ve dijital gibi tüm pazarlama faaliyetlerinden sorumlu olmasının yanı sıra Dubai Expo 2020 gibi projeler ile SAP’nin Orta Doğu ve Afrika bölgesindeki etkinliğini ve müşterilerine sunduğu faydayı artırmak için çalışmalar yürütecek.

2002 yılında lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik Haberleşme Mühendisliği bölümünde tamamlamasının ardından 2009 yılında Boğaziçi Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisansı eğitimini tamamlayan Erdem Aksakal, akademik çalışmalarına İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde doktora düzeyinde devam etmesinin yanı sıra Marka Okulu bünyesinde de ziyaretçi öğretim üyesi olarak  lisansüstü öğrencilerine Dijital Pazarlama Yönetimi dersi veriyor. SAP Türkiye’den önce Ericsson MENA ve Türkiye’de pazarlama alanında stratejik görevler üstlenen Aksakal, SAP Türkiye’nin yeni Pazarlama Direktörü atanana kadar vekaleten Türkiye’deki görevini de sürdürmeye devam edecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.