SAP Türkiye’den Elsys’e üç ödül

Elsys, SAP Türkiye’nin tüm iş ortakları arasında üç kategoride birincilik ödülüne hak kazandı.

30.03.2011 - 00:00 | MediaCat

Elsys, SAP Türkiye’nin tüm iş ortakları arasında üç kategoride birincilik ödülüne hak kazandı.

SAP’nin kanal iş ortağı Elsys, 2011 yılı SAP Türkiye İş Ortakları Toplantısı’nda, tüm iş ortakları arasında, toplam beş kategorinin üçünde birincilik ödülü aldı. Elsys, “En Çok Danışman Sertifikalandıran İş Ortağı”, “Ekosisteme En Çok Yeni Müşteri Kazandıran İş Ortağı” ve “En Büyük Kanal Lisans Satışı Yapan İş Ortağı” kategorilerinde ödüle layık görüldü.
 

Elsys Genel Müdürü Savaş Komban, SAP ödülleriyle ilgili olarak şu açıklamayı yapıyor: “Farklı sektörlerdeki başarılı referansları, uzman danışmanlık kadrosu ve ilklere imza attığı proje deneyimleri ile Elsys, SAP’nin Türkiye’de en çok tercih edilen iş ortaklarından birisidir. Uyguladığımız projelerle kurumlara daha etkin, verimli ve hızlı çalışabilecekleri altyapıları tesis ederek, 155’i uzman SAP danışmanı olan 180 kişilik kadromuzla, faaliyet gösterdiğimiz alanlardaki yazılım, entegrasyon ve sistem bütünleştirme ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Aldığımız bu ödüller, SAP alanındaki uzmanlığımızın önemli bir kanıtıdır.”

SAP Türkiye Genel Müdürü Cem Yeker, Elsys’in aldığı ödüllerle ilgili olarak şunları söylüyor: “SAP Türkiye’nin stratejik büyüme planı çerçevesinde önem verdiğimiz konulardan biri de SAP İş Ortaklığı Programı’nın Türkiye’de etkin bir şekilde uygulanmasıdır. Özellikle, iş ortaklarımızın Türkiye pazarında daha etkin olabilmeleri için 2003 yılından beri yaptığımız yatırımlara kesintisiz olarak devam ediyoruz. Yenilikleri yakından takip eden ve SAP’nin stratejilerine inanarak bu alana yatırım yapan partner’lerimizden biri olan Elsys’i tebrik ediyor, 2011 yılında da başarılarının devamını diliyorum.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.