Santa Adworks’e uluslararası ödül

Santa Adworks, Knorr için gerçekleştirdiği açık hava reklamı ile Summit International Awards’ta...

18.05.2009 - 18:40 | MediaCat

Santa Adworks, Knorr için gerçekleştirdiği açık hava reklamı ile Summit International Awards’ta, Creative Award kategorisinde Silver Crystal Trophy kazandı. Beşiktaş’taki duvara uygulanan çalışmada Knorr mutfağı yaratıldı.

Summit International Awards 15 yıldır Amerika’da Creative, Effectiveness ve Emerging Media kategorilerinde reklamları ödüllendiriyor. Bu yıl yarışmaya 26 ülkeden birçok reklam ajansı katıldı, binlerce iş yarıştı.

Jüride reklam dünyasından Liam Wielopolski (Executive Creative Director – Bloom – İrlanda), Dan Geva (Senior Art Director – Harrison?Star – ABD), Lisa Charlesbois (Senior Copywriter – Ogilvy One Worldwide – ABD), Christopher Jones (Principal?Creative Director – Stellar Debris Creative Studios – Japonya) gibi isimler bulunuyor.

Santa Adworks’un bu çalışması 2009 Mediacat Açık Hava Ödülleri’nde de Başarı Belgesi kazanmıştı.

Santa Adworks; Knorr, Efes Pilsen, Total, Renault Trucks, Polat Renaissance Hotel, Ferroli, Nezih Kitabevi başta olmak üzere birçok değerli markaya hizmet veriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.