Sanofi-aventis’e yeni kurumsal işler ve iletişim direktörü

1990 yılında Tekstilbank'ta iş hayatına başlayan ve 1991-2003 yılları arasında T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi'nde Daire Başkanı olarak görev yapan...

31.03.2010 - 00:00 | MediaCat

Aralık 2009 itibariyle Aysun Hatipoğlu sanofi-aventis Türkiye Kurumsal İşler ve İletişim Direktörü olarak göreve başladı. Şirketin Yönetim Kurulu’nda da yer alan Hatipoğlu, lisans eğitimini Ortadoğu Teknik Üniversitesi İktisat bölümünde tamamladı. 1990 yılında Tekstilbank’ta iş hayatına başlayan Hatipoğlu, 1991-2003 yılları arasında T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi’nde Daire Başkanı olarak görev yaptı. Aynı dönem boyunca çeşitli kamu kuruluşlarında yönetim ve denetim kurulu üyeliklerinde bulundu.

Aysun Hatipoğlu 2003-2007 yılları arasında British American Tobacco firmasında kurumsal ilişkiler alanında Türkiye ve Güney Afrika ofislerinde ve buna müteakip  Ortadoğu ve Afrika Bölgesi’nde; Türkiye, Azerbaycan, Ermenistan, Gürcistan ve İsrail’den sorumlu Kurumsal İlişkiler Bölge Müdürü olarak çalıştı. 2007-2009 yılları arasında Türk Telekom bünyesinde Strateji ve İş Geliştirme Direktörü olarak görev yapan Hatipoğlu, sanofi-aventis ve Zentiva’nın kurumsal işler ve iletişim süreçlerini yönetecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.