Sanayi Bakanlığı’ndan Aygaz’a ödül

Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın düzenlediği 14. Geleneksel Tüketici Ödülleri sahiplerini buldu. 7 ayrı dalda verilen ödülde, ‘Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma’ kategorisinde ödül Aygaz’ın oldu.

21.03.2011 - 00:00 | MediaCat

Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın düzenlediği 14. Geleneksel Tüketici Ödülleri sahiplerini buldu. 7 ayrı dalda verilen ödülde, ‘Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma’ kategorisinde ödül Aygaz’ın oldu. Ankara’da bugün gerçekleştirilen törende ödülü, Aygaz adına Genel Müdür Yağız Eyüboğlu Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün’den aldı.

Kurulduğu 1961 yılından bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutan Aygaz, ‘Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma’ ödülünü ikinci kez aldı.

Sanayi Bakanlığı, 14 yıldır tüketicilerin yasal haklarını kullanmaları konusunda özendirilmesi, tüketici talep ve tercihlerini dikkate alan firmaların teşvik edilmesi, tüketici hukuku veya korunmasıyla ilgili bilimsel çalışmaların özendirilmesi amacıyla yarışma düzenliyor. Başvuru sahiplerinin 2010 yılı faaliyetleri dikkate alınarak düzenlenen 14. Geleneksel Tüketici Ödülleri; Radyo- Televizyon Programı, Yazılı Basın Tüketici Köşesi, Bilinçli Tüketici, Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un Uygulanmasında Başarılı Kuruluş, Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma, Bilimsel Çalışma ve Hizmet Ödülü olmak üzere 7 dalda verildi.

Ödülle ilgili olarak bir değerlendirmede bulunan Aygaz Genel Müdürü şöyle konuştu:

“Aygaz olarak bu yıl kuruluşumuzun 50. yılını kutluyoruz. O nedenle, aldığımız bu ödül bizim için ayrı bir anlam taşıyor. Yarım asırdır, yalnızca ürün ve hizmetlerimiz için değil, aynı zamanda tüketicilerin bilinçlendirilmesi için de kampanyalar düzenliyoruz. Sektörümüzün gelişimine katkı sağlamaya çabalıyoruz.

Türkiye’nin dört bir tarafına yayılmış ve sayısı 3.200’ü aşan bayi teşkilatımız ve yarattığımız dolaylı istihdam ile yaklaşık 15.000 çalışanımızla her yıl, daha iyi ürünleri, daha iyi hizmetle müşterilerimize ulaştırmaya çalışıyoruz. Sanayi ve Ticaret Bakanlığımızın Aygaz’a layık gördüğü ödül, ürün ve hizmetlerimizde daha iyisini sunma çabalarımızda bize güç verecek.

Bakanlığımızın birçok alandaki çalışmalarının yanı sıra, Geleneksel Tüketici Ödülleri’yle ticaret hayatına yıllardır yaptığı katkılardan ve ödül değerlendirme sürecinde Aygaz’a göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü, kurumum adına tekrar teşekkür ederim.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.