MediaCat

Samsung Türkiye’de üst düzey atama

Şirkette mobil iş biriminden sorumlu başkan yardımcısı olarak görev alacak isim belli oldu.

Samsung Türkiye’de üst düzey atama

Samsung Electronics Türkiye’de üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, Samsung Electronics Türkiye Mobil İş Birimi Başkan Yardımcısı Cömert Varlık oldu. Görevine dün itibarıyla başlayan Varlık, Samsung Türkiye Mobil İş Birimi ürün gamında yer alan tüm akıllı mobil telefonlar, tabletler, giyilebilir cihazlar, diğer aksesuarlar ve nesnelerin interneti çözümlerinin Türkiye pazarına yönelik her türlü satış ve pazarlama faaliyetlerinin sorumluluğunu üstlenecek.

Orta ve lise eğitimini Robert Kolej’de alan Cömert Varlık, lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamasının ardından Carnegie Mellon Üniversitesi’nde MBA yüksek lisans eğitimi aldı. Türk Eğitim Vakfı’nın USA-MBA bursiyeri olan Varlık, Harvard Business School Advanced Management Program- Executive Education programını da tamamladı.

Sektörde üst düzey yönetici olarak 2o yılı aşkın bir tecrübeye sahip olan Varlık,  2001 yılında Koç Bilgi Grubu Stratejik Planlama ve İş Geliştirme Yöneticisi oldu ve grup çatısı altında bulunan ve iş modelleri birbirinden farklı grup şirketlerinde yönetim kurulu üyeliklerinde bulundu. 2007 yılından itibaren Bilkom Bilişim Hizmetleri CEO’su ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak çalışmalarını sürdüren Varlık, bu dönemde Bilkom’un iş modelinin ve kültürünün transformasyonunda ve neticesinde pazarın çok üzerinde sürdürülebilir kârlı büyümesinde önemli bir rol oynadı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.