Samsung Olimpiyat elçisi David Beckham’dan özel video

Samsung’un 2012 Londra Olimpiyat Oyunları Resmi Elçisi olan dünyaca ünlü sporcu David Beckham'ın yeni ve özel bir videosunu yayınladı.

08.06.2012 - 00:00 | MediaCat

2012 Londra Olimpiyatları ve Paralimpik Oyunlarının sponsoru olan Samsung Electronics; Samsung’un 2012 Londra Olimpiyat Oyunları Resmi Elçisi olan dünyaca ünlü sporcu David Beckham’ın yeni ve özel bir videosunu yayınladı.

Samsung GALAXY Note’un özelliklerini gösteren videoda Beckham’ın inanılmaz futbol yeteneği sergileniyor. Beckham bir dizi futbol topunu davullardan oluşmuş 4,5 metrelik bir duvara çarptırarak Beethoven’ın ‘Neşeye Övgü’ (Ode to Joy) adlı klasik eserinin melodisini seslendiriyor. Beckham davullara yapacağı atışların sırasını planlamak için GALAXY Note’un büyük ekranını kullanıyor. Ardından S Pen’i kullanarak bir fotoğraf üzerine notlar yazıyor ve fotoğrafı Facebook’a gönderiyor; böylece kayda aldığı bu deneyimi on yedi milyon hayranıyla anında paylaşıyor.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.