Samsung olimpiyat ateşini taşıyacak kişiyi arıyor

Samsung, Londra 2012 Olimpiyatları Meşale Koşusu’nda Türkiye’yi temsilen meşaleyi taşıyacakları belirlemek için, hayatta fark yaratan ve topluma değer katanların hikayelerini bekliyor

18.08.2011 - 00:00 | MediaCat

Samsung, Londra 2012 Olimpiyatları Meşale Koşusu’nda Türkiye’yi temsilen meşaleyi taşıyacakları belirlemek için, hayatta fark yaratan ve topluma değer katanların hikayelerini bekliyor.

Samsung, Olimpiyat Oyunları ve Olimpizm Ruhuna destek vermeye devam ediyor. Hem global düzeyde hem de ülkemizde birçok spor organizasyonuna destek veren Samsung Electronics, Londra 2012 Yaz Oyunları’nın ve oyunlar öncesinde düzenlenen Olimpik Meşale Koşusu’nun da resmi sponsoru.

“Herkes İçin Olimpiyat Oyunları” mesajını yaymak üzere yola çıkan Samsung Electronics, İngiltere’de düzenlenecek Meşale Koşusu’nda Türkiye’yi temsilen Olimpiyat Ateşini taşıyacak kişileri belirlemek üzere başlattığı kampanya ile, “hayatta fark yaratan, topluma değer katan” 6 kişiyi belirlemeyi amaçlıyor.

Olimpiyatların En Önemli Simgesi

Antik çağlardan bu yana Olimpiyat Oyunları öncesinde düzenlenen ve günümüzde önemli bir Olimpiyat sembolü haline gelen etkinliklerden biri de Olimpiyat Meşalesi Koşusu.18 Mayıs 2012’de başlayacak ve Londra Olimpiyatları’nın açılış günü olan 27 Temmuz 2012’ye kadar 2,5 ay boyunca devam edecek olan Olimpik Meşale Koşus’nda meşale, 8000 kişi tarafından taşınacak.
 

Olimpiyat Ateşini taşıyıp, bu önemli elçiliği anıları arasına eklemek için katılımcılar 5 Eylül 2012’ye kadar hikayelerini www.samsung.com/tr/londra2012 adresinden, paylaşabilecekler. Eylül ayı içerisinde başvurular arasından Jüri tarafından belirlenecek isimler Meşale Taşıyıcısı Adayı olarak Londra Olimpiyat Komitesi’ne bildirilecek. Komitenin onayını takiben Olimpiyat Meşalesi Taşıyıcısı olması kesinleşen kişiler, diledikleri bir misafirleri ile beraber, Samsung Electronics’in davetlisi olarak, 17-20 Haziran 2012 tarihleri arasında, 3 gece 4 günlük bir program dahilinde İngiltere’de ağırlanacaklar.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.