Samsung Apps’ten global “En Çok Uygulama İndirme” yarışması

Samsung’un uygulama platformu Samsung Apps, Ağustos ve Eylül aylarında en fazla mobil uygulamayı yükleyen kullanıcıları ödüllendirmek amacıyla dünya çapında bir yarışma başlattı.

06.09.2011 - 00:00 | MediaCat

Samsung’un uygulama platformu Samsung Apps, Ağustos ve Eylül aylarında en fazla mobil uygulamayı yükleyen kullanıcıları ödüllendirmek amacıyla dünya çapında bir yarışma başlattı.

30 Eylül 2011’e kadar en fazla uygulama indiren Samsung Apps kullanıcıları, Samsung Notebook 9 Serisi, Galaxy Tab 10.1 Wi-Fi ve Samsung Apps kuponu gibi heyecanlı ödüller kazanma şansına sahip oluyor. Yarışmanın kazananları 10 Ekim 2011 tarihinde açıklanacak.

Bu yarışmaya Samsung Wave ve Samsung Galaxy akıllı telefon sahibi olan tüm kullanıcılar katılabiliyor. Samsung Wave kullanıcıları, Samsung Apps’e doğrudan girerek uygulama indirebiliyor. Samsung Galaxy akıllı telefon kullanıcıları ise Samsung Apps sitesinde yarışmanın sayfasını ziyaret edip, “Apply” tuşuna basarak yarışmaya katılabiliyor ve sonrasında Samsung Apps üzerinden cihazlarına uygulama indirebiliyor.

En fazla yükleme gerçekleştirme yarışması; Türkiye, İngiltere, Fransa, Hollanda, Avustralya ve Çin gibi 95 ülkeyi kapsıyor.

Samsung Apps kullanıcıları ayrıca, www.samsungapps.com adresinden, akıllı telefonlarında yer alan Samsung Apps uygulama mağzasından ve Kies bilgisayar yazılımı üzerinden de yarışmayla ilgili daha fazla bilgi alabilirler.

Samsung Electronics Medya Çözümleri Merkezi Kıdemli Başkan Yardımcısı Kang-Hyun Kwon, “Bu promosyon, sadık müşterilerimizi ödüllendirmek ve yeni ve ilgi çekici uygulamalarımızdan daha fazla kişinin faydalanmasını teşvik etmek amacıyla düzenlendi. Samsung Apps, bulunduğunuz yerle ilgili hizmet ve içerik de dahil olmak üzere geniş uygulama yelpazesiyle eğlendirici, yararlı ve zenginleştirici akıllı telefon deneyimleri sunuyor” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.