Samsung’un yeni yüzü Didier Drogba

Samsung, Afrika’nın sevilen yüzü Didier Drogba ile anlaştı...

07.05.2008 - 16:17 | MediaCat

Samsung Afrika’nın sevilen yüzü Didier Drogba ile anlaştı.

Chealsea’nin yıldız oyuncularından Didier Drogba 2008 yılı boyunca cep telefonu pazarının lider markalarından Samsung’u temsil edecek. Anlaşma çerçevesinde Samsung cep telefonları reklamlarında oynayacak olan Drogba farklı pazarlama aktivitelerinde de yer alacak.

Anlaşmaya ilişkin açıklama yapan Samsung Orta Doğu ve Afrika Bölge Başkanı Mr. Chi Won Suh şunları söyledi; ‘Chealsea ile olan anlaşmamızın sınırlarını genişleterek takımın yıldız futbolcusu Didier Drogba’yı 2008 yılı için marka yüzümüz olarak seçtik. Kendisini seçmemizdeki en büyük etkilerden biri Afrika’nın bizler için önemli bir pazar olmasının yanı sıra Drogba’nın dünya genelinde tüm futbolseverler tarafından takip edilen ve beğenilen bir isim olması. Samsung olarak bugüne kadar Olimpiyatlar, Asya Oyunları, Afrika Kupası, Chelsea sponsorluğu gibi birçok spor etkinliğinde yer aldık. Spora olan desteğimiz çerçevesinde futbolun özel bir yeri var. Gerek global platformda, gerekse bölgesel olarak futbola yatırım yapmaktayız ve bunu sürdüreceğiz. Futbolun her yaş grubundan, her cinsiyetten ve her farklı kitleden insanı bir araya getiren birleştirici bir spor dalı olduğuna inanıyoruz’.

Chealsea’nin yıldız oyuncusu ve futbolun sevilen ismi Didier Drogba ise tercihinin Samsung J700 olduğunu belirtti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.