ŞALVARSPOR FALIM’IN YENİ REKLAM FİLMİNDE

Çekimleri 2 gün süren ve setinde 85 kişilik bir ekibin çalıştığı reklam filmini ünlü yönetmen Ömer Faruk Sorak çekti. Reklamın müzikleri ise film müzikleriyle ünlü sanatçı Cahit Berkay’a ait...

19.02.2010 - 00:00 | MediaCat

Antalya Kovanlık Köyü’nde çekilen 41 saniyelik tek versiyonu bulunan filmde Şalvarsporlu kızlardan biriyle köyün yakışıklı doktorunun (Hakan Hatipoğlu) romantik karşılaşmasına tanık oluyoruz. Yöresel şivesiyle spor spikeri (Turan Özdemir) eşliğinde, Şalvarspor’un köy meydanında oynanan heyecanlı maçı esnasında Şalvarsporlu kızlardan biri gergin hareketler sergiler. Tam bu esnada köyün yakışıklı doktoru sahaya girerek, maç stresi ile gerginleşen kıza Falım Melisa ve Limon Otu aromalı sakız uzatır ve “Maç 90 dakika, bu kadar gergin olma, at ağzına bir Falım, biraz rahatla” der. Kız sakızı çiğneyince rahatlar ve bunun üzerine maç spikeri “Melisalı Limon Otlu Falımla ne sinir kalır ne tasa, Falım dişine de bakar, falına da” der. Doktora hayran hayran bakan kızın falında ise şöyle yazmaktadır; “Bırak maçı kim kazanırsa kazansın. Sen hayatının golünü atmışsın.”

Maçı izleyenler arasında yer alan köyün yaşlı amcalarının alışılagelen “huu” ünlemiyle sona eren reklam filminde yeni ürünün vaadi açık bir şekilde tüketiciye yansıtılıyor. Çekimleri 2 gün süren ve setinde 85 kişilik bir ekibin çalıştığı reklam filmini ünlü yönetmen Ömer Faruk Sorak çekti. Reklamın müzikleri ise film müzikleriyle ünlü sanatçı Cahit Berkay’a ait.

Künye: 

Reklamveren: Tamer Karabay, Aslı Akman (Cadbury – Falım)
Reklam Ajansı: Y&R Reklamevi
Müşteri İlişkileri Grubu: Özlem Ünlüçay, Burçin Yavuzarslan
Yaratıcı Yönetmen: Memed Erdener, Utku Gürtunca
Yaratıcı Grup: Hakan Seyrek, Kenan Ünsal
Film Yönetmeni: Ömer Faruk Sorak
Yapımcı: Oğuz Peri
Post-Prodüksiyon: 1000 volt
Müzik: Cahit Berkay
Oyuncular: Turan Özdemir (Dondurmam Gaymak), Ahmet Yükselor, Hakan Hatipoğlu (Var mısın Yok musun), Senem Başak ve Şalvarspor oyuncuları
Kullanılan mecra: TV, Outdoor, Dergi

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.