Sakin ol ve yavaşça elindeki büyük fikri bırak

Philip Davies ve basitliğe övgü Brand Week Istanbul’da.

13.11.2015 - 09:57 | Haluk Kasarcı

Sakin ol ve yavaşça elindeki büyük fikri bırak

Sıradan, jenerik vaatleri olan bir marka olmak mı? Kabul edilebilir gibi değil. Fakat bugünün giderek karmaşıklaşan pazarlama evreninde her şeyden biraz olma gayretinde bu tuzağa düşmek hiç de az rastlanan veya gerçekleşmesi zor bir durum değil. Birçok markayı zombiler misali peşinden koşturan bu her şeyden biraz olma halinden çıkış yolu sanıldığı kadar karmaşık olmayabilir. Global marka danışmanlığı şirketi Siegal+Gale EMEA Başkanı Philip Davies, tam da bunu kanıtlamak için Brand Week Istanbul’daki Master Class oturumunda katılımcılarla bir araya gelecek.

Barclays, British Airways, Renault, HP, Diageo ve daha birçok markanın stratejik rotasını basitlikle uyum içinde çizen Davies “Simple is Smart” fikrinin nasıl çalıştığını; yeni, beklenmedik, ince, şaşırtıcı ve marka tarafından kolayca sahiplenebilen fikrin kıymetini “Markalamada Yalınlığın Gücü”nde anlatacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.