Sahne Şirketlerin yarışını Avea kazandı

“Ballantine’s ile Sahne Şirketlerin” müzik yarışması finalinde, kazanan Avea’nın Musikişinas adlı grubu oldu.

06.06.2011 - 00:00 | MediaCat

Sadece şirket çalışanlarından oluşan müzik gruplarının yarıştığı “Ballantine’s ile Sahne Şirketlerin” adlı müzik yarışmasında beş hafta süren müzik maratonunun sonunda kazanan grup Avea’nın Musikişinas adlı grubu oldu.

3 Haziran Cuma gecesi, Citibank’ın Rockciti, Jotun Boya’nın Penguin Spirit, Lundbeck İlaç’ın Arsız, Avea’nın Musikişinas ve Turkcell’in Celloband isimli grupları arasında iddialı bir final performansı yaşandı.

Gecenin jürisini; Milliyet Gazetesi Müzik Yazarı Tolga Akyıldız, Radyocu ve Müzik Eleştirmeni Şafak Karaman, Müzik Yazarı Murat Beşer, Rock FM Genel Yayın Yönetmeni Metehan Çakır, Sound Editör Cem Sarıoglu, ve Aydilge Sarp oluşturdu.

Yarışma Jürisinin yanı sıra, geceye katılan dinleyicilerin keypad’ler aracılığı ile verdiği oyların sonunda kazanan grup belirlendi ve Avea’nın Musikişinas adlı grubu Ballantine’s özel ödülü olan Paris’de 25 Haziran tarihinde Stade De France’da düzenlenen Black Eyed Peas konseri ulaşım, konser bileti ve konaklamayı kapsayan hediye çekinin sahibi oldu.

Jüri tarafından ayrıca tüm finalist gruplara plaket takdimi ve teşekkür belgeleri sunulurken, gecenin birincisi olan Avea Musikişinaz’a büyük ödülü Ballantine’s Pazarlama Direktörü Serpil Kılıçlı sundu.

Ballantine’s Marka Yetkilileri “ Şirketler artık çalışanlarının motivasyonunu arttıran ve “biz” kültürünü yaygınlaştıran etkinlikleri seçiyor. Biz de bu yarışma ile şirketler arası rekabeti eğlenceli bir boyuta taşıdık. Ballantine’s olarak iş dünyası profesyonelleri arasında takım ruhunu ateşlemek amacıyla düzenlenen Ballantine’s ile Sahne Şirketlerin’de, 5 hafta boyunca birbirinden başarılı performanslar izledik. Tom Tom Sokak’tan aşağı doğru İndigo’ya yaklaştıkça iş dünyasının resmiyeti, eğlencenin yükselen sesine bıraktı kendini. Şirket çalışanları iş arkadaşlarını sahnede şarkı söylerken ya da yöneticilerini gitar solosu yaparken gördü” diyerek bu tür etkinlikler düzenlemeyi sürdüreceklerini belirttiler.

Yarışma ile ilgili tüm bilgiler, videolar ve fotoğraflar www.facebook.com/BallantinesTürkiye adresinden edinilebilir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.