MediaCat

‘Sahip olduğumuz değerlerin farkında mıyız?’

Elginkan Topluluğu’nun kurumsal yüzü ile Topluluğun ECA ve SEREL markalı ürünlerini kapsayan 5 ayrı reklam filmi ‘Sahip olduğumuz değerlerin farkında mıyız?’ sloganı ile gösterime girdi.

‘Sahip olduğumuz değerlerin farkında mıyız?’

Elginkan Topluluğu’nun kurumsal yüzü ile Topluluğun ECA ve SEREL markalı ürünlerini kapsayan 5 ayrı reklam filmi “Sahip olduğumuz değerlerin farkında mıyız” sloganı ile gösterime girdi.

Seslendirmesini Cansu Dere, Mehmet Teoman, Funda Arar, M. Ali Alabora, Hülya Koçyiğit, Ediz Hun, Itri Koşar ve Adnan Biricik’in yaptığı reklam filmlerinin müziğini ise ünlü piyanist Fazıl Say yaptı.

ATCW Reklam Ajansı tarafından hazırlanan ve prodüksiyonunu Böcek Yapım tarafından gerçekleştirilen reklam filminde yerli sermayenin ve ulusal değerlerin önemininin vurgulanması amaçlandı.

Kurumsal olarak hazırlanan ilk iki filmde, sanayi sektöründeki 55 yıllık birikimi, misyonu ve vizyonu Topluluğun kurucusu merhum Ekrem Elginkan’ın sözleriyle anlatılırken; diğer üç reklam filminde ise ECA markalı kombi ürünü, ECA markalı armatürleri ile SEREL markasının vitrifiye ürünleri konu alınıyor.

Bilgi için:

Ayfer Karataş
Effect Halkla İlişkiler
Tel: 0216 474 00 04

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.