sahibinden.com’dan kullanıcılarına “tatil” keyfi

sahibinden.com; tatilini yazlıklarında geçirenlere ya da yaz tatilinde evini yenilemeyi tercih edenlere...

21.07.2010 - 00:00 | MediaCat

Bunaltıcı sıcaklar ile yazın iyice hissedildiği şu günlerde sahibinden.com; tatilini yazlıklarında geçirenlere ya da yaz tatilinde evini yenilemeyi tercih edenlere birçok seçenek sunuyor.

Özellikle ev ve bahçe dekorasyonu kategorilerinde 55 binden fazla ilan ile kullanıcılarına ev ve bahçelerini yeniden yaratma olanağı sunan sahibinden.com, tatil havasını dekorasyona meraklı ve rahatına düşkün kullanıcılarının evlerine taşıyor.

İç cephe boyalarından matkaplara, fıskiyelerden bahçe kapılarına kadar yüz binlerce alternatifin bulunduğu platformda en çok ilgiyi el aletleri görüyor. Matkap, tornovida, pens, kürek gibi el aletlerinin yer aldığı bu kategorideki ilan sayısı Haziran ayında yüzde 31 oranında artış gösterdi. Bu kategorinin ardından yüzde 10’luk artış ile iç ve dış cephe boyalarının, yer kaplamalarının, sıhhi tesisat ürünlerinin bulunduğu yapı malzemeleri kategorisi geliyor.

Havaların ısınmasıyla beraber, açık havanın keyfini arkadaşlarıyla doyasıya çıkarmak isteyenlere özel piknik masaları, barbeküler ve hamaklar sitede en çok rağbet gören ürünler olarak öne çıkarken, bu yazı evlerinde geçirmek isteyenler, yazın en sıcak günlerinin yaşandığı şu günlerde klimalar ve vantilatörlere büyük ilgi gösteriyorlar. sahibinden.com’da bulunan ısıtma&soğutma kategorisindeki ilan sayısı da Haziran ayı içerisinde yüzde 10’luk bir artış gösterdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.