MediaCat

Sahibinden.com ekibine yeni katılımlar

GittiGidiyor/eBay Türkiye’den sahibinden.com’a Pazarlama Müdürü olarak geçen Hakkı Arıkan’dan sonra kısa bir süre içinde yeni isimler yönetim ekibine katıldı…

Sahibinden.com ekibine yeni katılımlar

GittiGidiyor/eBay Türkiye’den sahibinden.com’a Pazarlama Müdürü olarak geçen Hakkı Arıkan’dan  sonra kısa bir süre içinde yeni isimler yönetim ekibine katıldı.

Son 1 ay içerisinde Digitürk’ten Evin Altuğ İnsan Kaynakları Yöneticisi,  Google Türkiye’den Deniz Utku Dijital Pazarlama Yöneticisi ve Citibank’tan Murat Günay Operasyon Müdürü olarak göreve başladı. Son olarak 2008 yılından beri Turkcell’de İçerik Servisleri Müdürü olarak görev yapan Emre Erşahin, 12 Nisan 2010 tarihi itibariyle sahibinden.com’da Ürün ve İş Geliştirme Müdürü olarak göreve başladı.
 
1973 doğumlu Emre Erşahin, Amerikan Robert Koleji’nden mezun olduktan sonra üniversite eğitimini Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi bölümünde tamamladı.

1993-1999 yılları arasında BBDO Türkiye’de Stratejik Planlama ve Müşteri İlişkileri bölümlerinde çalıştı. 1999-2001 yıllarında sırasıyla Coca-Cola Türkiye ve Avrasya Reklam Müdürlükleri görevini yürüten Erşahin, 2001 yılında Türkiye’nin ilk internet reklam ağını kuran Noktakom’un Genel Müdürlüğü’nü üstlendi. 2002-2008 yılları arasında Türkiye’nin gençlik segmentine özel ilk pazarlama ajansı TargetYouth’u kurarak mobil ve internet ağırlıklı çözümlerle pazarlama danışmanlığı yaptı. sahibinden.com ekibine katılmadan önce Emre Erşahin, Turkcell’de Ürün ve Servis Yönetimi Departmanı’nda müzik, oyun, spor ve mobil TV gibi iş alanlarındaki bilgi ve eğlence servislerinden sorumlu İçerik Servisleri Müdürü olarak çalışıyordu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.