Sagra satışı bugün yapılıyor

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Sagra ticari ve iktisadi bütünlüğünü 39 milyon dolar muhammen bedelle

25.09.2007 - 11:42 | MediaCat

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Sagra ticari ve iktisadi bütünlüğünü 39 milyon dolar muhammen bedelle bugün satışa çıkarıyor. Saat 11.00’de TMSF’nin Esentepe’deki binasında yapılacak ihale kapalı zarfla verilen mali tekliflerin açılması ile başlayacak ve açık artırmaya katılmaya hak kazananların listesi oluşturulduktan sonra açık artırma aşamasına geçilecek.

Satışa konu ticari ve iktisadi bütünlük; Sagra Gıda fabrikasının faaliyetini sürdürebilmesi için yararlı veya gerekli olan gayrimenkuller, makine-teçhizat, döşeme-demirbaşlar (menkuller) ve marka/marka başvuruları ile bu mal, hak ve varlıkların tamamlar parçaları niteliğindeki sözleşmelerden oluşuyor.

Kurulun ihaleye pazarlık usulü ile devamına karar vermesi halinde pazarlık, 28 Eylül günü aynı saat ve adreste gerçekleştirilecek.


Tadelle ve Sarelle’nin üreticisi

Sagra, 1936 yılında Ordu’da bir aile şirketi olarak kuruldu. İşlenmiş fındık üretiminde uzun yıllar boyu kendine hatırı sayılır bir isim edinen Sagra, Tadelle, Sarelle, Gofy markalarının da üreticisi konumunda bulunuyor.

1994 yılında Bayındır Holding’e geçen Sagra, 1.500 çalışanı ve 250 Sagra Special mağazasıyla faaliyet gösteriyor.

kaynak: Ntvmsnbc

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.