MediaCat

Sağlık sektörü sosyal medyayı konuşuyor

Novomed360 ve Ogilvy Healthworld tarafından organize edilen ‘Sağlık sektöründe sosyal medya’ konferansı 14 Aralık’ta gerçekleşecek.

Sağlık sektörü sosyal medyayı konuşuyor

Novomed360 ve Ogilvy Healthworld tarafından organize edilen ‘Sağlık sektöründe sosyal medya’ konferansı 14 Aralık’ta Sheraton Maslak’ta gerçekleşecek.

Konferans sosyal medyanın ilaç sektörünün ‘yeni iş modeli’ içindeki önemi ve rekabet gücünü arttırmadaki fonksiyonu, sosyal medya uygulamalarının pazarlanması, takip yöntemleri ve getirisinin ölçümü, eczacılar, doktorlar, hasta dernekleri gibi paydaşlar arasında sosyal medya kullanımı örnekleri, sağlık sektöründe sosyal medya uygulamalarında yeni regulasyonlar ve bunlara uyum gibi konularda bilgi vermeyi hedefliyor.

İlaç firmalarının firma, tedavi alanı, sosyal sorumluluk projeleri için yerel ya da uluslarası bir sosyal medya stratejisinin tanımlanması, diğer pazarlama ve satış stratejileri içine entegre edilmesi ve bütünleşik bir yaklaşım oluşturulması konusunun da ele alınacağı konferansta, sosyal medya stratejisi oluşturma konusunda, konferans katılımcılarının ücretsiz olarak katılabileceği  bir de ‘workshop’ çalışması  yer alıyor.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.