Saf Gayrimenkul ve Sağlam GYO birleşiyor

Yıldız Holding’in gayrimenkul şirketi Sağlam GYO ile Saf Gayrimenkul güçlerini birleştirdi.

06.07.2011 - 00:00 | MediaCat

Yıldız Holding’in gayrimenkul şirketi Sağlam GYO ile Saf Gayrimenkul güçlerini birleştirdi. Birleşme dahilinde Saf Gayrimenkul de halka açılmış olacak, yeni şirket üç büyük grubun gücünü yatırımcılara sunuyor olacak.

Saf Gayrimenkul, Sağlam GYO ile birleşerek halka açılıyor. Acıbadem’de 182 dönüm arazide yapılan Akasya projesinin devamı niteliğindeki alışveriş merkezi, SAF GYO’nun ilk projesi olacak. İstanbul Anadolu yakasının en büyük alışveriş merkezi olacak olan proje ile birlikte SAF GYO, kuvvetli sermaye yapısı paralelinde metropol bölgelerinde yenilikçi ticari ve konut ağırlıklı karma projelerle yatırımlarına devam edecek.

Yıldız Holding Ambalaj, Bilişim, Gayrimenkul Grup Başkan Yardımcısı Ahmet Özokur “Bir çok gayrimenkul şirketi için şehir içinde prestijli ve yüksek getirili projeler geliştirmek oldukça güç. Sağlam GYO ile SAF Gayrimenkul birleşmesi ile oluşacak ortaklığın sermaye gücü ve ortakların engin tecrübesi, bu bölgelerde proje geliştirecek kaldıraçlara sahip olacak” diyerek birleşmenin önemini belirtti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.